Ako darovať bez slov ?

April 28, 2018

 

 

Každý deň sa nájde príležitosť niečo darovať,alebo niekoho obdarovať.

 

       Predstavte si situáciu,kedy sa vám prihodí niečo možno zlé možno dobré,ale potrebujete pomoc druhej osoby.  Vy si s tým však nemôžete pomôcť  sami. Situácia sa rieši, s osobou ktorá vám prišla na pomoc , spolu komunikujete až prídete k záveru,že sa celá vec vyriešila, nakoľko vám pomohla druhá osoba. Keďže to nebolo nič vážne,celé sa to ukončilo veľmi rýchlo. Vy ste šťastný, pretože to máte vybavené a môžete to hodiť za hlavu a druhá osoba sa určite teší,že vám mohla pomôcť.

         Teraz nastane chvíľa kedy sa chcete určite za pomoc poďakovať. Ale ako keď ste cez dni riešili úplne iné veci ? Na kúpu darčeka ste si ani nespomenuli. A naopak k tejto pomoci sa nehodí nejaký dar vo forme  sady pohárov alebo termo deky. 

Tak presne v takomto scenári situácie som sa ocitla ja. 

Ako poviem vám, samozrejme, prvé čo ma napadlo aby sa darček hodil do tejto situácie bola čokoláda. To je taký klasický dar ktorý sa bežne daruje za hocičo.Lenže nechcela som, aby to vyzeralo ako prvoplánový dar. Okej. Čokoláda bola dobrá voľba ,ale potrebovala som ju dotiahnuť na vyšší level. Preto som vytvorila tieto kartičky ktoré hovoria samé za to, za čo ďakujete.

Ja osobne som ďakovala za čas. To je naozaj najviac, čo vám môže niekto darovať. Ja viem,že vymeniť čokoládu za čas je nič, ale v našom svete nemáme  žiadnu menu čím by sme docenili čas niekoho iného.  Práve preto tu máme tak veľa čokolád, káv a kvetov. Haha.

    Vytvorila som 6 kartičiek ktoré si môžete stiahnuť zadarmo a použiť ju v situácií kedy chcete niekoho obdarovať avšak  máte naponáhlo a nechcete aby váš darček vyzeral úplne prvoplánovo, alebo ak ste zabudli na niekoho sviatok a SMS vám príde nie taká efektívna ako kartička s nápisom a možno narýchlo niekto niekam odchádza a vy mu chcete zaželať nech si to užije. 

Čo k tomu budete potrebovať ? 

Základ tvorí tlačiareň, aby ste mohli dostať elektronickú formu z počítača von. Ďalej možno farebné papiere ako som použila ja. Nech to má trocha viac šmrncu. A v neposlednom rade dávku kreativity.

Je to vlastne celé na vás, aký darček budete darovať a ako ho vyzdobíte. Originál obrázok je v max. rozmeroch 20,5x7,5 cm ale vy si dokážete pred tlačou zvoliť vo vašom počítači, alebo rovno v tlačiarni veľkosť akú potrebujete. 

Pridávam vám aj par tipov čo môže byť fajn darček. 

 

 

Uži si to ! SŤAHUJ TU 

  

Ďakujem za tvoj čas SŤAHUJ TU 

 

Ďakujem SŤAHUJ TU 

 

Si výnimočná osoba SŤAHUJ TU 

 

Všetko naj k sviatku SŤAHUJ TU 

 

 

Gratulujem SŤAHUJ TU 

 

 

 

 

 Kartičku k dňu matiek SŤAHUJ TU 

 

 

   

 

 

 

Please reload

Nahnovšie články

January 12, 2018

January 10, 2018

September 20, 2017

Please reload

Archív
Please reload