Ich spomienka

September 20, 2017

     Keď ma manžel a ocko tejto mladej rodinky poprosil, či by som nespravila pár fotiek jeho dcérky na pamiatku,s radosťou som odpovedala áno. Upresnil mi, čo presne si predstavuje a aký je účel fotografií. 

Vedela som do čoho sa púšťam. "Malé dieťatko" ktoré spoznáva svet,pohybuje sa rýchlosťou na ktoré nestačíš reagovať a reakcie ktoré nedokážeš predvídať.

Mala som aj pre rodičov pripravených pár inštrukcií ohľadom oblečenia a póz. V deň, keď sme sa dohodli na vyhovujúcom dátume pre obe strany,som zorganizovala svoj "tím" ala môj priateľ ktorého som poverila držať odrazovú dosku. (Doska, bola na niektorých fotkách menším lákadlom pre malú Timejku,ktorá takú dosku doteraz nepoznala.)

Po príchode k ním,som bola milo prekvapená. Rodinka bola upravená a nahodená v plnej paráde a čakali na fotografa. Čo naozaj chválim a odceňujem a samozrejme dávam pani manželke malé bezvýznamné plus.

Neboli nároční,3 fotografie ktorými si spríjemnia svoje nové bývanie. Takže fotenie prebehlo veľmi rýchlo.

Čo sa ale týka malej Timejky,naozaj čom čakala,že vyfotografovať ju bude najväčší problém. Ale opak, bol veľkou pravdou. Od samého príchodu sa smiala a mňa ten jej smiech strašne povzbudzoval.

Musím povedať,že sa mi podarilo spraviť viac ako 3 fotky. Pretože ,to s ňou šlo tak ľahko,až som nemohla skončiť pri 3 záberoch.

Toto malé dievčatko ma veľmi tešilo a motivovalo k foteniu ďalších krásnych detí. 

Rodinke ďakujem za krásne zážitky a verím,že sú s fotografiami naozaj spokojní a že ich domov, je teraz o niečo krajší.

Tak, a oni už svoje fotografie majú. A čo vy ??!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Nahnovšie články

January 12, 2018

January 10, 2018

September 20, 2017

Please reload

Archív
Please reload