Aké oblečenie vyzerá dobre na fotkách ?

August 12, 2017

 

 

 

     

Chystáte sa na fotografovanie portrétu,alebo rodinných fotografií a neviete aké oblečenie by ste si mali obliecť ,aby ste na fotkách vyzerali nádherne ? 

 

V tomto článku, vám dám pár tipov, čo v skrini hľadať, aby ste sa čo najlepšie pripravili na fotenie.

1. sila jednoduchosti

Mám na mysli vzory a farby. Najlepšie je jednofarebné oblečenie bez vzorov. Čo sa týka farieb,voľte neutrálne farby-jemná biela,jemná čierna,telová,broskyňová a pod. Jednoduchosť vytvára na fotkách nadčasový vzhľad a zároveň  dodáva sviežu atmosféru.

 Sýte tiene vyzerajú taktiež skvele-sýta ružová,sýta červená,sýta modrá. Tieto farby dodávajú pleti zdravý vzhľad.

So strihom oblečenia moc neexperimentujte. Jednoduché strihy budú správnou voľbou,pretože nebudú na fotkách odvádzať pozornosť od vás samotnej a fotky budú vyzerať aktuálne, aj keď oblečenie už nemusí byť zrovna IN.

Ak, ale máte obľúbené nejaké bláznivo-divoké oblečenie v ktorom sa cítite pohodlne,určite si ho zbaľte taktiež. Výsledná fotografia môže vyzerať naozaj skvelo a bláznivo a vy sa na ňu budete vždy s radosťou pozerať !

2.myslite na vašu postavu

Ak máte pocit,že niektoré vaše partie nie sú zrovna ideálne,rozhodne sa nepozerajte po veľkých veľkostiach a voľných strihoch. Na fotkách vám to pridá pár kíl navyše a na to určite nebudete hrdá. 

Práve naopak. Zbaľte si priliehavé oblečenie,ktoré zvýrazní krivky a silnejšie partie vášho tela sa tak lepšie maskujú vhodným pózovaním.

3.rôzne textúry oblečenia

Kožušinka,rôzne svetre,čipky vytvoria na fotkách krásny vzhľad,poprípade dodajú romantický nádych.Napríklad s takou čipkou,alebo väčším svetrom sa dá vykúzliť veľké množstvo nádherných fotografií.

4.doplnky

Náušnice,náramky,náhrdelníky,brošne,prstene.To všetko, je pri fotení portrétu alebo rodinnej fotografie dovolené. Mne osobne sa na ženských fotografiách žiada mať doplnok,ktorý podčiarkne jej ženskosť.

Výstredné alebo jemná klasika ? To, je už na vašom uvážení,samozrejme ak máte niečo obľúbené alebo nejaký nádherný šperk po starej mame- ešte lepšie. V každom prípade sa spolu dohodneme a vyberieme tie najlepšie doplnky.

 

5.najlepšie na záver

Voľbou oblečenia sa ale moc nestresujte,pretože najdôležitejšia ste na fotke vy a nie vaša blúzka a náramok. Šikovný fotograf dokáže vytvoriť aj s malým množstvom oblečenia nádherné fotografie, ktoré vám budú robiť radosť dlhú dobu.

 

Tak v akom oblečení by ste sa radi nafotili vy ?

 

 

 

Please reload

Nahnovšie články

January 12, 2018

January 10, 2018

September 20, 2017

Please reload

Archív
Please reload