Prečo sa nechať vyfotografovať ?

August 4, 2017

 

 

 

 

              V jeden deň triedite všetky skrinky a zrazu natrafíte na fotoalbum z detských čias,z obdobia dospievania alebo z vašej svadby. Nostalgicky sa na ne zapozeráte a v duchu sa usmievate. Povzdychnete si a poviete "aký sme boli mladí a krásni. "

Samozrejme,čas nedokáže nik zastaviť ani vrátiť späť. Už zastavajú iba spomienky. Preto sa treba učiť užívať si prítomnosť. Hľadieť na to, aký ste teraz. S určitosťou budete aj na dnešný deň spomínať. Pretože všetke dni majú v sebe to pravé čaro času.

Dnes máme naozaj veľa možností ako si skrášliť deň. Môžme cestovať- spoznávať-zažívať nepoznané.

Tak čo napríklad spríjemniť si dnešok fotením ? Každý deň nemusí byť  rovnaký. Je len na vás aký ho budete mať. Ale každý deň si zaslúži malú kvapôčku nevšednosti. Využijeme možnosti 21.storočia a spoločne si spravíme príjemný deň.

Či už sa rozhodnete pre portrét alebo fotky s rodinou. Tak či tak, váš deň nebude všedný. A naviac,budete mať novšie a krajšie spomienky. 

             No a keď sa niekedy znova budete túlať vo vašich skrinkách a zastavíte sa pri vašom albume s fotkami, uvedomíte si naozaj,že čas síce plynie,ale stále ste to vy,mladý a krásny.

Please reload

Nahnovšie články

January 12, 2018

January 10, 2018

September 20, 2017

Please reload

Archív
Please reload