Nájdi v sebe krásu. Buď nádherná !

August 4, 2017

 

 

Po pár nezradených momentkách ste sa pomaly presvedčili že ste naozaj nefotogenická. Že na to nemáte tvár. Od vtedy sa už tak nejak stránite foteniu na rôznych akciách alebo dovolenkách .

Čím je to spôsobené ? 

Na fotkách zohráva veľkú úlohu postoj  vášho tela. Keď vás niekto fotí nemáte pred sebou žiadne zrkadlo. Ešte si aj spomeniete na fotky z dovolenky na ktorej ste sa sami sebe nepáčili, z čoho vznikne, že sa začnete hrbiť a byť v tzv.kŕči. Jednoducho vyzeráte neprirodzene.

 

V nasledujúcich trikoch si môžete prečítať ako sa dá naučiť byť fotogenickou. (K tej fotogenickosti.- Podľa mňa naozaj neexistujú fotogenickí a nefotogenickí ľudia. Každý človek, či už žena alebo muž, je krásny a to svojou jedinečnosťou. Často krát, nás ale náš uhol pohľadu privedie k presvedčeniu, že nie sme pekný/á. A neskôr sa začneme za takého pokladať.  

....No a zbytok práce, ako vyzerať na fotke pekne, je už vo fotografovej réžií. )

 

Zrkadlo-váš kamarát

Cvičte pred zrkadlom. Tak ako papier aj zrkadlo znesie toho pomerne veľa. Preto sa môžte pred  zrkadlom naozaj uvoľniť a cvičiť si pózy a úsmevy také na ktorých sa páčite sama sebe.

Menšia prax a výsledky vás určite nesklamú.

 

Naozaj ste krásna

Každý sme určite mali fotku na ktorej sme nevyzerali zrovna pekne. Pamätajte ale na to,že v reálnom živote tak vôbec nevyzeráte a bol to vlastne iba moment. Veď si len zoberte koľko krásnych modeliek vyzerá niekedy na momentkách ako zo sci-fi filmu. Hoďte to všetko za hlavu,sústreďte sa na tie fotky na ktorých ste vyzerali naozaj krásne,a na vaše nové poučené ja, z nezradených fotografií.

 

 

Rýchla úprava za dve minúty

Skontrolujte zuby. Odstráňte lesk z pleti.-Použite púder alebo obrúsok. Naneste lesk na pery. Prečešte vlasy-zväčte objem. (Vedeli ste,že vlasy vyzerajú na fotkách vyzerajú akoby mali menší objem ?)

Rýchla úprava za tridsať sekúnd

Foťák máte priamo pred tvárou,ale aj tam máte čas na rýchlu úpravu. Jazykom skontrolujte zuby,jemne navlhčte pery,prstami zväčte objem vlasov. Á úsmev !

 

 

Naučte sa pózovať

Foťáky skresľujú. Platí pravidlo,že čo je bližšie k foťáku javí sa väčšie,čo je ďalej javí sa menšie. Pamätáte, keď ste sa naposledy fotili na mobil a zdalo sa vám,že máte veľký nos ? 

Keď stojíte,snažte sa aby spodná časť nebola nikdy bližšie k foťáku. Ak stojíte jednu nohu posuňte kúsok vpred. Ak sedíte, jemne sa predkloňte.

 

Perfektný postoj

V stoji pekne vystrite chrbát,aby váš postoj vyzeral sebavedomo. Jemne zatiahnite ramená. Ruky nedržte pritlačené k tele,ale ich s ľahkosťou ohnite v lakťoch,môžte sa dotýkať bedier.. Pekne tak ukážete ženský pás.

Tvár a bradu jemne zdvihnite,nie moc aby to nevyzeralo neprirodzene. A pridajte k tomu pekný úsmev.Budte pôsobiť sebavedomo a milo zároveň.

A nakoniec zapojte fantáziu a predstavnte si obľúbeného herca,speváka,alebo manžela či priateľa. To zaručí,že sa líčka jemne zafarbia,oči sa rozžiaria a váš úsmev bude ozajstný. 

 

Tak, to sú tipy ako sa naučiť rýchlo a pekne pózovať,aby ste vždy vyzerali na fotke spokojne sama so sebou.  Berte to ako zábavu ,ľahšie sa vám to stane prirodzenejšie. Menšia prax, a výsledky určite prídu. 

Držím prsty !

 

 

Please reload

Nahnovšie články

January 12, 2018

January 10, 2018

September 20, 2017

Please reload

Archív
Please reload