April 28, 2018

Každý deň sa nájde príležitosť niečo darovať,alebo niekoho obdarovať.

       Predstavte si situáciu,kedy sa vám prihodí niečo možno zlé možno dobré,ale potrebujete pomoc druhej osoby.  Vy si s tým však nemôžete pomôcť  sami. Situácia sa rieši, s osobou kt...

February 28, 2018

     Všetci sa denne stretávame so situáciami,ľuďmi a vecami,ktoré v nás niečo zanechajú. Niekedy je to pozitívne inokedy negatívne . Ale vždy je to niečo. Hlavne to hovorí niečo o nás.

Môžu to byť veci, ktoré sa nám páčili-nepáčili a chceli-nechceli by sme ic...

January 12, 2018

     Príchod malého človiečika na svet,je pre jeho najbližších, tá najkrajšia chvíľa. Osobne, s tým zatiaľ nemám žiadne skúsenosti,ale keď vidím tie rozžiarené tváre,tie hovoria za všetko.

Je fakt,že fotografovať detí nie je tá najľahšia vec,obzvlášť,keď sú de...

January 10, 2018

Rodinné fotografie v rodinnom dome sú podľa mňa to,čo najviac zosobní váš domov. Nepoznám krajšiu dekoráciu ako sú rodinné fotografie. 

Kde a kedy majú rodinné fotografie tú najväčšiu atmosféru ,ak nie práve na Vianoce ?  Na sviatky totálneho chaosu a zhonu :D Nie nie l...

October 21, 2017

Joe, je moja spolužiačka v škole, kde sa spolu učíme holančinu. Býva tu už šesť rokov,a naspäť na Filipíny sa nechystá vrátiť. Spolu s priateľom si tu kúpili dom a tak si tam spolu bývajú.

Napadlo ma, ísť  ju fotiť, a pridať k svojím fotografiám aj niečo exotickejšie. K...

September 20, 2017

     Keď ma manžel a ocko tejto mladej rodinky poprosil, či by som nespravila pár fotiek jeho dcérky na pamiatku,s radosťou som odpovedala áno. Upresnil mi, čo presne si predstavuje a aký je účel fotografií. 

Vedela som do čoho sa púšťam. "Malé dieťatko"...

August 12, 2017

     

Chystáte sa na fotografovanie portrétu,alebo rodinných fotografií a neviete aké oblečenie by ste si mali obliecť ,aby ste na fotkách vyzerali nádherne ? 

V tomto článku, vám dám pár tipov, čo v skrini hľadať, aby ste sa čo najlepšie pripravili na fotenie...

August 4, 2017

Po pár nezradených momentkách ste sa pomaly presvedčili že ste naozaj nefotogenická. Že na to nemáte tvár. Od vtedy sa už tak nejak stránite foteniu na rôznych akciách alebo dovolenkách .

Čím je to spôsobené ? 

Na fotkách zohráva veľkú úlohu postoj  vášho tela. Keď...

August 4, 2017

              V jeden deň triedite všetky skrinky a zrazu natrafíte na fotoalbum z detských čias,z obdobia dospievania alebo z vašej svadby. Nostalgicky sa na ne zapozeráte a v duchu sa usmievate. Povzdychnete si a poviete "aký sme boli mladí a krásni. "...

Please reload

Ostatné články

January 12, 2018

January 10, 2018

September 20, 2017

Please reload

Archív
Please reload